Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3479 hodnocení
5
3385x
4
47x
3
24x
2
6x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
D
Danča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2026
NB
Natálie Babuňková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2026
Vše v pořádku, dobrý výběr produktů, rychlé dodání. 🚚 Do e-mailu chodí slevy na nakup, což je super. 😎 Clear Whey od Protein a Co je chuťově zaručeně nejlepší - především příchuť malina a jablko. Zachutnaly mi i kaše nadupané proteinem. 😋 Určitě brzy objednám znovu.
ET
Eva Tlachová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
Super rychlé dodání. Kvalitní produkty. Moc děkuji.
ES
Erika Sívková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
AF
Alena Fischerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
Účinky zatím nemoho posoudit, ale zeleňáky jsou super
M
Marie P
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
Naprostá spokojenost.
VČ
Viktória Čelovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
MM
Monika Matějková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
Chutná jako opravdova malinovka, výborný drink po cvičení
RH
Romana Hošková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
TO
Tomáš Otec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
Skvělá chuť a navíc se velice dobře tráví
ML
Martina Loukotová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
AK
Alarka Kempe
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
TK
Tereza Křepelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
Příliš brzo na hodnocení, ale chuťově mi chutná. Mám kolagen s příchutí limeta.
EH
Emilie Holubová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2026
ML
Martin Leifert
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2026
JČ
Jitka Čukatová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.6.2026
MT
Markéta Tomrdlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.6.2026
MK
Martin Kana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
BM
Barbora Masárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
ZB
Zdeněk Bláha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
Příchuť s malinou a se stévii je moc dobrá a chutná.