DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 2 500 Kč.

Protein vs. Ketoshake

 

 

 

Nápoje a pokrmy s vysokým obsahem proteinu nejsou už dávno pouze doménou kulturistů. Protein a jeho benefity prostě frčí. Přestože jsou proteinové doplňky jedním z nejpoužívanějších suplementů u většiny sportovců, svou nezastupitelnou pozici mají také ve zdravém životním stylu a při redukční dietě. 

 

Protein x Ketoshake

Ketoshake i proteinový nápoj jsou prášky s vysokým obsahem proteinu. Jaký je mezi nimi tedy rozdíl? Zjistěme, zda jeden může druhý nahradit, nebo ne, a který je pro vás vhodný.

 

Hlavní rozdíly

Největším rozdílem mezi proteinovým nápojem a ketoshakem je ten, že ketoshake navíc obsahuje vlákninu, komplex vitamínů a minerálů, trávicí enzymy apod. Právě díky tomu můžete ketoshake pít denně v pěti porcích, které zajistí vše, co vaše tělo potřebuje.

 

 

PROTEIN

Protein, který připravujete jako nápoj, slouží k doplnění důležitých makroživin. Sám o sobě vás ale na delší dobu nezasytí. Je dobré ho vypít např. po tréninku, abyste dostali do svého těla potřebnou dávku bílkovin. Nelze jím nahradit plnohodnotně jídlo. Jestliže se rozhodnete jej použít třeba jako malou svačinu, je vhodné přimixovat např. ovoce, oříškový krém apod. Kdybyste jím nahradili všechna jídla, určitě byste se necítili najedení a vašemu tělu by scházely živiny, které jindy běžně doplňujete pestrou stravou.

 

      7 důvodů, proč patří protein i do vašeho jídelníčku 

 

 1. Je efektivní při budování i při regeneraci svalů.

 2. Pomůže při hubnutí.

 3. Doplníte díky němu potřebné množství bílkovin.

 4. Během dne s ním zaženete hlad.

 5. Snižuje hladinu LDL (zlého) cholesterolu a zvyšuje hladinu HDL (hodného) cholesterolu.

 6. Ochraňuje imunitní systém.

 7. Je lépe vstřebatelný než jiné jídlo bohaté na proteiny.

 

Jestli do svého stravování zařadíme jakékoliv sportovní doplňky, mějme na paměti, že správně fungují pouze s vhodně sestaveným a vyváženým jídelníčkem a efektivně nastaveným tréninkovým plánem. Pokud tomu tak není, nevytěžíme z nich to, co mohou nabídnout.

 

Cíl proteinového nápoje:                   

 • IHNED DOPLNIT
 • EFEKTIVNĚ VYBUDOVAT
 • RYCHLE ZPRACOVAT

 

 

 

 

KETOSHAKE

Ketoshake je komplexní náhrada jídla, která obsahuje všechny potřebné mikronutrienty a je vhodná nejen při ketodietě. Navíc obsahuje také trávicí enzymy, proto může nahradit většinu jídel během dne bez toho, abyste měli potíže s trávením a nadýmáním. Je navržen tak, abyste díky němu snáze redukovali hmotnost. Oproti běžným sportovním proteinovým nápojům obsahuje tři kvalitní živočišné zdroje bílkovin, aby bylo vaše tělo zásobeno dlouhodobě. Jedná se o vícesložkový proteinový nápoj.

 

      7 důvodů, proč patří ketoshake i do vašeho jídelníčku 

 

 1. Syrovátkový micelární kasein ochrání vaši svalovou hmotu před nežádoucími ztrátami svalových bílkovin.

 2. Obsahuje tři kvalitní živočišné zdroje bílkovin, aby bylo vaše tělo zásobeno dlouhodobě. Jedná se o vícesložkový proteinový nápoj. 

 3. Je vyvinutý primárně k podpoře redukce hmotnosti.

 4. Obsahuje čekankovou vlákninu, přírodní zdroj vlákniny, který vás zasytí, a navíc prospívá vašim střevům.

 5. Jeho součástí je i směs 7 trávicích enzymů. Ty pomáhají rozkládat bílkoviny ve střevech a předchází tak problémům se zažíváním.

 6. Je doplněn o nezbytné vitamíny a minerály, které jsou přínosné pro vaše celkové zdraví.

 

Cíle Ketoshaku: 

 • POSTUPNĚ DOPLNIT
 • EFEKTIVNĚ REDUKOVAT  HMOTNOST
 • V PRŮBĚHU VYŽIVOVAT

 

 

Individuální cíle si žádají individuálně zvolený produkt

Otázkou není, který produkt je obecně lepší. Každý z nich má cílovou skupinu, pro kterou byl vyvinutý. Jestliže jste člověk, který se racionálně stravuje, dodává tělu všechny potřebné živiny a chce budovat svalovou hmotu, rýsovat již vybudované nebo doplnit vhodné bílkoviny, potom volte protein. Využívat jej můžete pro přípravu nápoje, nebo například při pečení a vaření.

K očekávaným výsledkům přispějí i naše CFM proteiny z nejkvalitnějších zdrojů bílkovin. Pokud chcete jet na 100% čisté vlně bez umělých sladidel, zkuste také náš Fine Whey protein slazený stévií.

Jestliže jste naopak někdo, kdo chce svou hmotnost zredukovat, efektivnější pro vás bude volba ketoshaku. Jehož cílem je právě pomoci redukovat hmotnost a je možné jím plnohodnotně nahradit jídlo. Pro lepší a rychlejší výsledky můžete zařadit více produktů Keto stravování. Vyzkoušejte třeba týdenní balíček Keto diety s 35 porcemi jídla a dopřejte si štíhlejší a vyživenější tělo.

 

 

 

 • MUDr. Daniel Sosýn

  Jednatel společnosti

  Dan vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého. Je nadšencem do bojových sportů a fitness obecně. Sám si zažil ve fitku to trápení, které známe všichni - Trpíš nepoživatelné chutě proteinů jen proto, že do sebe chceš dostat trochu bílkovin. Proto se rozhodl založit Protein & Co. , protože věří, že i na sportovní výživu se člověk může těšit.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.