DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 2 500 Kč.

Oříškové krémy v kuchyni: Lahodná zmrzlina z banánu s arašídovým krémem, kokosem a čokoládou

Oříškové krémy... Že je jíte jen tak na chuť po lžičkách? Vy odvážnější je přidáváte do kaší? Tak doufáme, že s námi teď vy, vy, i vy nahlédnete do naší kuchyně, kde díky oříškovým krémům vznikají snadné, přesto delikátní recepty.  Oříškové krémy se v současné době vyrábí téměř ze všech druhů ořechů - arašídové, kešumandlové a dokonce i z oříšku lískových. Lehkost, jemnost, delikátnost, příjemná textura - to je charakteristické pro naše krémy. Hořčíková bomba z výběrových oříšků .Tato výborná pochoutka je bohatá také na bílkoviny, omega mastné kyseliny, železo, zinek a vitaminy A, B1 a E. 

Nyní už ale přestaňte olizovat pouze lžičku a začněte se olizovat až za ušima. Pojďme kouzlit v kuchyni s těmito lahodnými dobrotami plnými explozí výjimečné chuti pro všechny milovníky neokázalé sladkosti a jemnosti.

Dnes lahodná zmrzlina z banánu s arašídovým krémem, kokosem a čokoládou. Tato zdravá, fitness zmrzlina bude svěžím doplňkem každého letního posezení.

 

 

 

Lahodná zmrzlina z banánu s arašídovým krémem, kokosem a čokoládou

 

INGREDIENCE

 

 

POSTUP

1. Do mrazáku vložíme přibližně na 1 hodinu banány nakrájené na kousky. Jakmile jsou kousky téměř zmrzlé, vyndáme je.

2. Téměř zmrzlé banány rozdělíme do dvou misek. Do každí z nich přidáme arašídový krém právě podle naší chuti. Do obou misek zároveň přidáme stejnou část kokosové šlehačky, nebo mléka.

3. Následně pomocí tyčového mixeru vše promixujeme.

4. A nyní už jen Dobrou chuť! Ano, takhle jednoduchá je příprava této skvělé zmrzliny.

 

  • MUDr. Daniel Sosýn

    Jednatel společnosti

    Dan vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého. Je nadšencem do bojových sportů a fitness obecně. Sám si zažil ve fitku to trápení, které známe všichni - Trpíš nepoživatelné chutě proteinů jen proto, že do sebe chceš dostat trochu bílkovin. Proto se rozhodl založit Protein & Co. , protože věří, že i na sportovní výživu se člověk může těšit.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.