DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 2 500 Kč.

Lednová výzva - Rozběhni to s Protein & Co.

Nový rok, nové výzvy! Rozběhejme Česko i Slovensko.

Zapoj se do novoroční výzvy v aplikaci Nike Run Club a zaběhni co nejvíce kilometrů během ledna. Na konci měsíce tři běžce s nejvíce naběhanými kilometry odměníme voucherem v hodnotě až 2500 Kč na nákup na naše e-shopu! Ale to není vše! Pokud zvládneš uběhnout alespoň 50 km během celého ledna, čeká odměna i na tebe! 

EC184DFD-84B5-4C12-A2D8-79A10D9D8A50

 

Jak na to:

1) Stáhni si aplikaci Nike Run Club 

2) Zaregistruj se

3) Najdi náš profil PROTEIN CO a přidej si nás do přátel 

 • Dole v liště klikni na sekci Club. A v této sekci nahoře vpravo klikni na ikonu Najít přítele (Find Friends). Vyhledej náš profil PROTEIN CO a přidej si nás (Add Friend)

 

4) Počkej na naše potvrzení a přidání do výzvy 

 

5) Propoj aplikaci se svými chytrými hodinkami (apple watch, garmin, samsung, atd..)

6) Přijmi výzvu a začni běhat!


7) Sleduj svůj pokrok a nech se motivovat ostatními soutěžícími!


8) A po splnění výzvy na 50 km tě čeká odměna. Ale to není vše! Po splnění této výzvy ti příjde navíc pozvánka do závodu, kdy si můžeš "vyběhat" ještě hodnotnější ceny!

Své naběhané kilometry můžeš sdílet přes sociální sítě s hashtagem #behamsproteinaco a označit nás @protein_a_co

Každý kilometr se počítá! Běhat můžeš i v teple - na běžeckém páse! Pokud máš chytré hodinky stačí ti spustit svou aktivitu jako "indoor run".

Pravidla:

 • Soutěž je určena pro uživatele a uživatelky aplikace Nike Run Club, žijících v ČR/SR.
 • Soutěž probíhá od 1. ledna 2024 do 31. ledna 2024.
 • Výherci budou vyhlášeni do 7. února 2024.
 • Soutěžící se musí zapojit do výzvy s názvem ,,Lednová výzva - Rozběhni to s Protein & Co." v aplikaci Nike Run Club a uběhnout co nejvíce kilometrů během ledna. Na konci soutěže budou vyhlášeni vítězové.
 • Výhry:
  • Každý kdo splní výzvu na 50 km:
   • slevový kupón v hodnotě 15
  • Nejvíce uběhnutých km v závodu:
   1. místo - voucher v hodnotě 2500 Kč / 100 €
   2. místo - voucher v hodnotě 2000 Kč / 80 €
   3. místo - voucher v hodnotě 1500 Kč / 60 €
 • Po skončení celé výzvy/závodu (1.2.2024) nám pošli e-mail na proteinaco.spoluprace@strongmed.cz s předmětem "Lednová výzva" kde v textu e-mailu uvedeš své jméno a my ti následně zašleme odměnu pro kterou jsi si doběhl/a.
 • Soutěžící může (dobrovolně) sdílet své běhy na sociálních sítích Facebook nebo Instagram s hashtagem #behamsproteinaco a označit náš profil @protein_a_co
 • Soutěž je přádána společností StrongMed s.r.o. , se sídlem Hněvotínská 493/26, 779 00 Olomouc 9 - Nová ulice, IČO: 04093445, DIČ: CZ04093445.
 • Soutěž není sponzorována, podporována ani spravována společnostmi Facebook nebo Instagram. Soutěžící propůjčují svá práva k použití svých příspěvků společnostem Nike Czech Republic s.r.o. a StrongMed s.r.o. a souhlasí s tím, že jejich osobní údaje budou zpracovávány v souladu s [Zásadami ochrany osobních údajů Nike].

 

Často kladené otázky:

 1. Proč zrovna aplikace Nike Run Club? V aplikaci nám šla snadno vytvořit hromadná výzva, do které se může zapojit opravdu každý, bez ohledu na to, jaký operační systém používá.
 2. Zapíše se mi aktivita spuštěná přes Apple Watch / Garmin do NRC? Aplikace Garmin tvou aktivitu propíše automaticky do NRC (pokud máš aplikace propojené). Pokud jsi team Apple, aktivitu je potřeba zaznamenat pomocí aplikace NRC. Ale neboj o své denní záznamy nepříjdeš - aktivita se ti propíše do aplikace Kondice. Jen je důležité v těchto aplikacích povolit zápis NRC, kdy ti automaticky vyskočí povolovací okno při při prvním použití aplikace, případně povolit ručně přes nastavení nastavení. 
 3. Když splním výzvu na 50 km, jak se mohu dále zúčastnit závodu? V aplikaci uvidíme, že máš splněnou výzvu. Potom ti jen stačí počkat na druhou pozvánku, kterou přijmeš a můžeš soutěžit dál.
 4. Jak získám svou odměnu? Po skončení celé výzvy/závodu (1.2.2024) nám pošli e-mail na proteinaco.spoluprace@strongmed.cz s předmětem "Lednová výzva" kde v textu e-mailu uvedeš své jméno a my ti následně zašleme odměnu pro kterou jsi si doběhl/a.

 

V případě dalších otázek nám napiš na instagramový profil @protein_a_co nebo e-mail proteinaco.spoluprace@strongmed.cz

 

 • MUDr. Daniel Sosýn

  Jednatel společnosti

  Dan vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého. Je nadšencem do bojových sportů a fitness obecně. Sám si zažil ve fitku to trápení, které známe všichni - Trpíš nepoživatelné chutě proteinů jen proto, že do sebe chceš dostat trochu bílkovin. Proto se rozhodl založit Protein & Co. , protože věří, že i na sportovní výživu se člověk může těšit.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.